Parlament Europejski
Nasza uczennica z klasy 8- Julia Golasz na zaproszenie Pana Andrzeja Buły - Posła do Parlamentu Europejskiego wzięłam udział w wizycie studyjnej w Parlamencie Europejskim.
Julia brała udział w prelekcji i zapoznała się z pracą europosłów. Zwiedziła Brukselę słynącą z zabytków, jak i pralinek, frytek itp. Julia miała okazję odwiedzić uzdrowiskowy Akwizgran (Achen), miejsce koronacji Karola Wielkiego uznawanego za pierwszego wizjonera Europy, a także miasto diamentów i Rubensa- Antwerpię. Odwiedziny w Belgii to mieszanka intensywnych emocji, często określana jako zderzenie z miastami kontrastów. Wizyta w stolicy Belgii potrafi zachwycić historycznym przepychem, a jednocześnie zaskoczyć nowoczesnością.
Ogromnie cieszymy się z sukcesu Julii i życzymy jej dalszych, w zdobywaniu nowych doświadczeń życiowych.

























