Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

AKTYWNI BŁĘKITNI - SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE

W roku szkolnym 2023/2024 ruszyła V edycja Programu Aktywni Błękitni - szkoła przyjazna wodzie. Organizatorem akcji jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Program objął klasy I-III.

Misją programu było promowanie ekologicznych zachowań, a także dbałości o wodę i znajomości zasad bezpiecznego korzystania z rekreacji wodnej.

Dzieci aktywnie brały udział we wspólnej realizacji programu. Dzięki temu z pewnością wykształciły się poprawne nawyki i postawy, które wraz z otrzymaną wiedzą, w przyszłości będą mogły wykorzystywać i przekazywać dalej przyczyniając się do ochrony środowiska.

Podsumowaniem wiedzy była aktywność podczas edukacji plastycznej, podczas której uczniowie wykonali plakaty na tematy: Woda – źródłem życia, Woda – źródłem transportu, Woda – wypoczynek i praca.