Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w pięciu sferach: na drodze, w domu, w szkole, w Internecie oraz wśród rówieśników. Już po raz kolejny jest prowadzony w naszej szkole przez nauczyciela wśród pierwszoklasistów. Wierny Przyjaciel Puchatek przypominał uczniom o ważnych zasadach bezpieczeństwa na różnych obszarach. Każde zajęcia wspierane były filmikiem edukacyjnym.

Po przeprowadzeniu zajęć dzieci zweryfikowały swoją wiedzę zdobytą podczas specjalnych zajęć Akademii rozwiązując na stronie programu Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, który wyszedł bardzo dobrze. Każdy z uczniów otrzymał dyplom, a szkoła Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w tym programie.