Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Konkursu Języka Niemieckiego

Uczennica klasy 7 Jennifer Wieczorek została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

W lutym 2024 roku uczennice naszej szkoły Jennifer Wieczorek, Nicole Steuer i Magdalena  Kuczera brały udział w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Na etapie gminnym I miejsce zajęła Jennifer Wieczorek z klasy 7, II miejsce Nicole Steuer z klasy 6, a III miejsce Magdalena Kuczera z klasy 7.
Jennifer Wieczorek uzyskała w etapie gminnym ponad 85% punktów możliwych do zdobycia i zakwalifikowała się do ścisłego finału wojewódzkiego.  Zdobyła w nim 90 % punktów i tym samym zdobyła tytuł laureata. Gratulujemy!
Jennifer wraz z rodzicami  zaproszona została na uroczystą galę wręczania nagród organizowaną przez TSKN w Opolu oraz w późniejszym terminie na galę organizowaną przez Kuratora Oświaty w Opolu. Gratulujemy Jennifer sukcesu i życzymy dalszych.