Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Wycieczka do Opola

Dnia 28.05.2024 klasy 6 i 7 wyjechały na wspaniałą, niezapomnianą wycieczkę do Opola.

Pierwszym punktem wycieczki były niesamowite warsztaty w Candy World. Uczniowie brali udział w pokazie  robienia słodyczy, na którym poznali tajniki zawodu karmelarza wraz z pokazem jak wykonuje się lizaki oraz cukierki. Następnie każdy z uczestników wykonał samodzielnie lizak. Po pokazie była możliwość zrobienia dodatkowych słodkich zakupów.

 Drugim punktem naszej wycieczki był seans filmowy „Mój piec Artur”, w którym główny bohater- sportowiec przygarnia bezdomnego psa, aby towarzyszył mu w bardzo trudnych zawodach wytrzymałościowych. Niezwykła przyjaźń, połączenie nierozerwalnej więzi człowieka i wiernego czworonoga, wyzwania wytrzymałościowe zapewniły nam wiele przeżyć, niejednemu łezka zakręciła się w oku. Po tak emocjonującym filmie uczniowie spożyli obiad i piechotą przez malownicze uliczki Opola wyruszyliśmy do Zoo. W zoo uczniowie mieli okazję podziwiać bujną roślinności, a przede wszystkim przeróżne zwierzęta z całego świata, m. in. żyrafy, goryle, lwy, tygrysy, uchatki, flamingi i wiele innych.

Zmęczeni, ale wszyscy szczęśliwi, autobusem pełnym śpiewu i śmiechu wróciliśmy do Łan.