Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Dnia 31 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Bal ten był balem przebierańców, stroje uczniów były kolorowe, wyszukane, a nade wszystko bardzo kreatywne. Na zabawie dzieci otrzymały poczęstunek przygotowany przez panie z Samorządu Szkolnego. Całość zabawy dopełniła miła atmosfera, muzyka, gry i zabawy oraz urokliwa dekoracja przygotowana przez Samorządu Uczniowski. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!