Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

WARSZTATY PIECZENIA ŚWIĄTECZNYCH CIASTECZEK

WARSZTATY PIECZENIA ŚWIĄTECZNYCH CIASTECZEK

 

13 grudnia 2023 roku uczniowie klasy VII i VI wzięli udział w warsztatach kulinarnych „Ciasteczkowe szaleństwo” zorganizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu.

Uczniowie poznali tajniki świątecznych wypieków oraz specyfikę zawodu cukiernika. Po udzieleniu instruktażu przez prowadzącą mogli samodzielnie przygotować piernikowe ciasteczka, a potem je przyozdobić według własnego pomysłu. Taka forma zajęć oraz świąteczna atmosfera wzbudziły pozytywną energię i dostarczyły miłych wrażeń.

Kolejnym punktem programu była wspólna zabawa w kręgielni Famili Club. Rywalizacja między grupami wyzwoliła wiele emocji, wszyscy wrócili bardzo zadowoleniu z wyjazdu.

Warto spędzać czas z kolegami i koleżankami z klasy- nie tylko w szkole!