Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

IGRZYSKA DZIECI 2022/2023

IGRZYSKA DZIECI

 

05.10.2022r. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE( powiatowe K-K)

Dziewczęta:

Bursy Selina, Henzel Magda, Marketon Paulina, Pieruszka Martyna, Przybyła Wiktoria,

Wieczorek Jennifer

Drużyna dziewcząt zajęła V miejsce.

Chłopcy:

Haronska Kamil, Ignacy Rafał, Janik Ksawery, Kaduk Brayan, Morcinek Oliwer, Ziegler Sebastian

Drużyna chłopców zajęła IV miejsce.

 

16.11.2022r. DWA OGNIE (gminne CISEK)

Dziewczęta:

Damboń Emilia, Henzel Anna, Herich Weronika, Janik Malwina, Kicler Lilianna, Kuczera Martyna Pośpiech Karolina, Siodlaczek Bianca, Steuer Emily, Ściborski Paulina.

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.

Chłopcy:

Furman Florian, Kleeman Damian,  Langer Maksymilian, Lepiorz Michał, Pośpiech Lukas, Rybosz Jakub, Sklarzik Sebastian, Stania Dawid, Zemełka Fabian, Ziegler Sebastian, Krzysztof Ignacy.

Drużyna chłopców zajęła II miejsce.

 

21.11.2022r. HALOWA PIŁKA NOŻNA (gminne CISEK)

Dziewczęta:

Bursy Selina, Golasz Julia, Gruszka Zuzanna, Henzel Magda, Kuczera Magdalena, Kupka Melanie  Neuwald Marta, Pieruszka Martyna, Przybyła Wiktoria, Stupek Wiktoria

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce.

 

 

 

 

 

Chłopcy:

Damboń Piotr, Haronska Kamil, Ignacy Rafał, Janik Ksawery, Kaduk Brayan, Kukla Marco, Morcinek Oliwer, Pośpiech Lukas, Zemałka Oliwer, Ziegler Sebastian

Drużyna chłopców zajęła II miejsce.

 

23.11.2022r. HALOWA PIŁKA NOŻNA (1/2 powiatowych CISEK)

Dziewczęta:

Golasz Julia, Gruszka Zuzanna, Henzel Magda, Kuczera Magdalena, Kupka Melanie  Neuwald Marta, Pieruszka Martyna, Przybyła Wiktoria, Stupek Wiktoria.

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.

 

03.01.2023r. GRY I ZABAWY (gminne CISEK)

Dziewczęta:

Damboń Emilia, Henzel Anna, Herich Weronika, Janik Malwina, Kicler Lilianna, Kuczera Martyna, Lazar Oliwia, Mikulska Paulina,  Pasja Lilianne, Pośpiech Karolina.

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce.

Chłopcy:

Bedryj Kevin, Furman Florian, Ignacy Krzysztof, Kleeman Damian, Maksymilian, Rybosz Jakub, Stania Dawid, Zemełka Fabian, Ziegler Sebastian.

Drużyna chłopców zajęła II miejsce.

 

26.01.2023r. TENIS STOŁOWY – INDYWIDUALNY  (gminne CISEK)

Dziewczęta:

Stupek Wiktoria I msc.

Wieczorek Jennifer III msc.

Melanie Kupka IV msc.

Neuwald Marta V msc.

Chłopcy:

Rafał Ignacy I msc.

Stania Dawid II msc.

Janik Ksawery III msc.

Kukla Marco IV msc.

26.01.2023r. TENIS STOŁOWY – DRUŻYNOWY  (gminne CISEK)

Dziewczęta:

GR I: Stupek Wiktoria i Jennifer Wieczorek – I msc – awans

GR II: Neuwald Marta i Kupka Melanie – III msc.

Chłopcy:

GR I: Ksawery Janik i Dawid Stania – I msc.- awans

GR II: Ignacy Rafał i Marco Kukla (Oliver Zemelka) II msc.

…………………………………………………………………………………………………….

II SEM.

01.02.2023R. TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY (powiatowe CISEK)

Dziewczęta:

Stupek Wiktoria i Jennifer Wieczorek – I msc. – awans

Chłopcy:

Janik Ksawery i  Dawid Stania – III msc.

 

07.02.2023R. TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY (wojewódzkie TURAWA)

Dziewczęta:

Stupek Wiktoria i Jennifer Wieczorek V-VIII miejsce

09.02.2023R. TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY (powiatowe K-K)

Dziewczęta:

Stupek Wiktoria- I msc.

Wieczorek Jennifer – V-VI msc.

Neuwald Marta – ok. X msc.

Chłopcy:

Stania Dawid V msc.

Rafał Ignacy VImsc.

Kukla Marco IX msc.

Janik Ksawery X msc.

02.03.20023R. TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY (wojewódzkie - NIEMODLIN)

Wiktoria Stupek  - udział

20.04.2023r. PIŁKA NOŻNA (gminne- CISEK)

Dziewczęta:

Bursy Selina, Golasz Julia, Gruszka Zuzanna, Henzel Magda, Kupka Melanie, Neuwald Marta, Pieruszka Martyna, Przybyła Wiktoria, Stupek Wiktoria, Wieczorek Jennifer.

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce.

Chłopcy:

Damboń Piotr, Haronska Kamil, Ignacy Rafał, Janik Ksawery, Kaduk Brayan, Kukla Marco, Morcinek Oliwer, Pośpiech Lukas, Rybosz Michał, Zemałka Oliwer

Drużyna chłopców zajęła I miejsce.

 

26.04.2023R. PIŁKA NOŻNA (POWIATY – KĘDZIERZYN – KOŹLE)

Chłopcy:

Damboń Piotr, Haronska Kamil, Ignacy Rafał, Janik Ksawery, Kaduk Brayan, Kukla Marco, Morcinek Oliwer, Pośpiech Lukas, Rybosz Michał, Zemałka Oliwer

Drużyna chłopców zajęła VI miejsce.

 

27.04.2023R. PIŁKA NOŻNA (POWIATY – KĘDZIERZYN – KOŹLE)

Dziewczęta:

Bursy Selina, Golasz Julia, Gruszka Zuzanna, Kupka Melanie, Neuwald Marta, Pieruszka Martyna, Przybyła Wiktoria, Stupek Wiktoria, Wieczorek Jennifer.

Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

 

10.10.2022r. HALOWA PIŁKA NOŻNA (gminne CISEK)

Adamiec Marcel, Draga Paweł, Kirchniawy Maxymilian, Stania Daniel, Stefanides Oliver

Zgaślik Jan.

Drużyna chłopców zajęła II miejsce.

 

26.01.2023r. TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY (gminne CISEK)

Dziewczęta:

Zomerfeld Karmen – I msc.

Chłopcy:

Stania Daniel – I msc.

Haronska Dominik – IV msc.

Bulla Sebastian – V msc.

 

31.01. 2023R. TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY (powiaty POLSKA CEREKIEW)

Dziewczęta:

Karmen Zomerfeld i  Malwina Kicler – IV msc.

 

Chłopcy:

Stania Daniel, Haronska Dominik i Stefanides Oliver – I msc. - awans

……………………………………………………………………………………………………………………………….

09.02 2023R. TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY (wojewódzkie GORZÓW ŚLĄSKI)

Chłopcy:

Stania Daniel, Haronska Dominik i Stefanides Oliver – III msc.

 

 

 

 

 

10.02.2023R. TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY (powiaty K-K)

 

Dziewczęta:

Zomerfeld Karmen  V msc.

Chłopcy:

Stania Daniel – I msc – awans

Haronska Dominik – VII msc.

 

28.02.2023r. TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY (wojewódzkie TURAWA)

Daniel Stania  - VIII msc.