Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Tytuły EKSPERTÓW TABLICZKI MNOŻENIA rozdane!

Tytuły EKSPERTÓW TABLICZKI MNOŻENIA rozdane! W dniach 13-17 listopada odbył się w szkole konkurs na Eksperta Tabliczki Mnożenia w 3 kategoriach: uczeń, klasa i pracownik. 
 
Etap pisemny polegał na rozwiązaniu wylosowanego z koszyka  mały losu z pięcioma równaniami z mnożenia o różnym stopniu trudności. W etapie ustnym należało podać w możliwie  najkrótszym czasie odpowiedzi na karty Grabowskiego.
Po wielodniowych, niezwykle zaciekłych i pełnych emocji zmaganiach zwycięzcami w kategorii UCZEŃ zostali: I miejsce Melanii Kupka (kl . 7) II miejsce Dawid Stania (kl.3) III miejsce Lukas Pospiech (kl. 5) W kategorii KLASA:
1. miejsce zdobyła klasa VII
2. miejsce klasa IV
3.miejsce klasa V W kategorii PRACOWNIK , po eliminacjach przeprowadzonych przez uczniów zwyciężyła p. Bogusława Zachwey.
Gratulujemy zwycięzcom !