Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Be Active

Wychodząc na przeciw potrzebą i zainteresowań dzieci i młodzieży planuje się organizację imprez o charakterze sportowo- rekreacyjnym.

Celem jest promocja zdrowia, aktywności fizycznej. Zapewnienie możliwości do sprzętu sportowego, rekreacyjnego uczniom szkoły. Aby rozbudzać zainteresowania  sportowe uczniów, pokazać jak aktynie spędzać czas w gronie rówieśników, społeczności szkolnej oraz indywidualnie, motywować do postaw prozdrowotnych.

Zaplanowano: 5 dni aktywności!

PONIEDZIAŁEK: STACJE SPRAWNOŚCIOWE- dbanie o własne ciało, sprawność fizyczną. Kształtowanie siły, szybkości, zwinności, koordynacji na stacjach sprawnościowych.

WTORKE: TABATA- pomysł na intensywny trening, który pomoże zbudować siłę i zwiększyć wytrzymałość, a przy tym nie wymaga mnóstwa czasu i jeszcze więcej sprzętu. Ciekawe ćwiczenia uatrakcyjnią wykonanie zadania.

ŚRODA: JUST DANCE- gra taneczna, kształtowanie sprawności, modelowanie sylwetki, wzmacnianie mięśni. Co najważniejsze czerpanie radości z muzyki i ruchu, integracja i radość wśród uczniów.

CZWARTEK: TRAMPOLINY I STEPY- ciekawe ćwiczenia na trampolinach i stepach pozytywnie wpływają na koordynację. Biegi, skoki gwarantują nie tylko duży wysiłek, lecz również doskonałą zabawę.

PIĄTEK: JOGA, ĆWICZENIA RELAKSACYJNE- propozycja relaksujących, wyciszających ćwiczeń w rytm spokojnej muzyki. To aktywność wpływająca na rozwinięcie możliwości ruchowych, ale i doskonale oddziałowej na dziecięcym umysł.