Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Funkcjonowanie szkół od 12 do 18 kwietnia

Dyrektor PSP w Łanach informuje, że zgodnie z zapowiedzią MEiN z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki wzrost zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju. Obowiązujące obostrzenia zostały przedłużone do 18 kwietnia.

Szkoły i placówki nadal pracują zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Istnieje możliwość wypożyczenia tabletu dla dziecka do nauki zdalnej. Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez e-dziennik lub telefoniczny: 77 4875724.

Alfred Kordula – dyrektor PSP w Łanach