Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Do końca lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół

Dyrektor PSP w Łanach informuje, że zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Edukacji i Nauki do końca lutego uczniowie klas I–III dalej kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Natomiast uczniowie klas IV–VIII będą nadal uczyć się zdalnie. W szkole będzie można zorganizować, w ramach konsultacji z nauczycielami, testy sprawdzające poziom przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Kolejne decyzje dotyczące funkcjonowania szkół będą podejmowane przez MEiN pod koniec lutego.

Do końca lutego działalność szkół i placówek na dotychczasowych zasadach - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Alfred Kordula – Dyrektor PSP w Łanach