Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Sukces w konkursie plastycznym „Fauna i Flora terenu Euro-Country”

Sukces uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym „Fauna i Flora terenu Euro-Country, organizowanego przez Stowarzyszenia „Euro – Country” w ramach projektu Głos mają ryby. Ochrona dziedzictwa kulturowego i bioróżnorodności w środowiskach wodnych w Muzeum Wsi Opolskiej i na terenie Śląska Opolskiego, nr RPOP.05.01.00-16-0013/19-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w którym Stowarzyszenie Euro-Country jest Partnerem. Łącznie na konkurs wpłynęło 48 prac. Do publikacji w kolorowance „Fauna i Flora terenu Euro-Country” wytypowanych zostało 20 prac, z których trzy zdobyły nagrody główne, a trzy prace zostały wyróżnione. Wśród nich są:

I miejsce zajęła praca Marty Neuwald – Fauna i Flora wsi Łany na terenie Gminy Cisek

III miejsce zajęła praca Malwiny Kicler – Fauna i Flora obszaru Gminy Polska Cerekiew

Natomiast wyróżnienia w konkursie zdobyły prace następujących uczniów:

Melanie Bugla – Fauna i Flora Gminy Cisek „Łońskie podgory”

Jennifer Wieczorek – Fauna i Flora obszaru Gminy Cisek – Zostańmy razem.

Do publikacji kolorowanki wybrano prace:

Agaty Urbansky – Fauna i Flora terenu Euro-Country; Zuzanny Gruszka – Nad Odrą; Melanie Kupka – Flora i fauna obszaru Gminy Cisek: Pies przy budzie z owadami i roślinami; Magdaleny Kuczera – Moja Gmina Cisek; Emilii Kampa – Nad Odrą w Gminie Cisek oraz Aurelii Długosz – Flora i fauna obszaru Gminy Cisek. Uczniowie wykonali prace plastyczne pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ceglarskiej. Nagrodzone i wyróżnione prace można zobaczyć na stronie:

http://www.euro-country.pl/58-aktualnosci/1124-konkurs-plastyczny-rozstrzygniety.html