Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Nauka zdalna dla klas IV-VIII od 26 października do 8 listopada

Dyrektor PSP w Łanach informuje, że zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Edukacji Narodowej zostają zawieszone na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i przechodzą oni na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Natomiast klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

Uczniowie będą korzystać z e-dziennika, konta Office 365 (Outlook, Teams). Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem lekcji. Obecność na zajęciach obowiązkowa. Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy jest szczególna i wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji oraz współpracy. Bardzo ważne jest to, aby w czasie pracy zdalnej pamiętać o bezpieczeństwie danych osobowych! W załączeniu poradniki UODO dotyczące bezpieczeństwa podczas zdalnego nauczania:

PDFDane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania.pdf (302,04KB)
PDFDobre praktyki pomagające zachować bezpieczeństwo danych podczas lekcji online.pdf (180,12KB)
 

Dyrektor PSP w Łanach – mgr Alfred Kordula