Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Komunikat dla rodziców i uczniów

W związku z panującą pandemią koronawirusa oraz odwołaniem zajęć szkolnych, informuję, że okres ten nie jest czasem ferii, zmieniła się jedynie forma realizacji lekcji. W związku z tym Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Dyrektor PSP w Łanach zobowiązał wszystkich nauczycieli do przygotowania oraz przeprowadzenia zajęć w formie alternatywnej.

Od nauczycieli wszyscy uczniowie będą otrzymywać zadania do realizacji, które trzeba będzie odesłać do nauczyciela lub zostaną zweryfikowane po odwieszeniu zajęć. Dlatego zwracam się z prośbą o kontrolowanie czy Państwa dzieci wykonują zadania przesłane przez nauczycieli. Bardzo proszę, aby spędzały czas w domu. Nie powinny ich opuszczać, organizować spotkań towarzyskich, unikać większych zgromadzeń oraz przestrzegać zasad higieny.