Cała szkoła kolęduje
20 grudnia 2013r. zorganizowaliśmy wspólne kolędowanie. Każda klasa zaśpiewała wybraną kolędę wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.