30.03.2012r. w Niemodlinie, odbył się finał wojewódzki, Tenis stołowy-drużynowo. Nasze reprezentantki: Jessica Sardo i Adrianna Pieruszka zajęły bardzo wysokie, IV miejsce.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.