Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej.

Uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej jest ważnym wydarzeniem w życiu szkoły. 14 października przeżyliśmy wszyscy pasowanie dziewięciorga najmłodszych wychowanków na uczniów klasy pierwszej.
Na widowni w szkolnym holu zasiedli przejęci rodzice, cała społeczność szkolna, nauczyciele oraz zaproszeni emeryci. Na początku, uczniowie klasy III i VI uświetnili uroczystość wierszami i piosenkami dla nauczycieli oraz scenkami z humorem, z okazji Dnia Nauczyciela. Następnie uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali montaż taneczno – wokalny, którego tematyka wiązała się z podjęciem obowiązków ucznia.
Wykonanie wierszy i piosenek oraz wspaniały taniec świadczyły o tym, że wszyscy zasłużyli na miano Ucznia i przystąpili do najważniejszego punktu programu – pasowania, którego dokonał dyrektor Alfred Kordula. Ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów.
Uroczystość była również okazją do gratulacji i życzeń dla wszystkich nauczycieli z okazji ich święta.

DSC02908_s.jpeg DSC02917_s.jpeg DSC02924_s.jpeg DSC02931_s.jpeg DSC02937_s.jpeg