Łany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaŁany z lotu ptakaNasza szkołaf_psplany_9a.jpegg_psplany_10a.jpegh_psplany_11a.jpegi_psplany_12a.jpegj_psplany_13a.jpegk_psplany_14a.jpegl_psplany_15a.jpegm_psplany_16a.jpegn_psplany_17a.jpego_psplany_18a.jpegp_psplany_19a.jpegr_IMG_3963_20a.jpegs_psplany_7a.jpegt_psplany_8a.jpegu_psplany_6a.jpeg

Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich.

„Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich” – to hasło konkursu plastycznego dla klas I - VI w ramach XVI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy BHP w Rolnictwie organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Opolu. Udział w nim wzięli również uczniowie naszej szkoły. Wszyscy autorzy prac mieli okazję poznać lub przypomnieć sobie przepisy i zasady dotyczące pracy w gospodarstwie wiejskim. Wykonali bardzo ciekawe prace plastyczne,  ukazujące różnego rodzaju sytuacje, stanowiące zagrożenie dla zdrowia i życia nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Wśród nich na szczeblu wojewódzkim wyróżnienie otrzymała praca wykonana przez ucznia klasy VI naszej szkoły Piotra Kurfelda. Został on zaproszony przez organizatorów konkursu na uroczyste rozdanie nagród do Zespołu Szkół w Chróścinie  dnia 26 listopada 2010 roku. Po ogłoszeniu wyników Piotr z wielką radością  przyjmował  gratulacje od pana dyrektora Alfreda Korduli na jednym ze szkolnych apeli, gdzie mógł pochwalić się dyplomem i swoją nagrodą, a także w dowód uznania otrzymał wielkie brawa od swoich koleżanek i kolegów w szkole .

 DSC00634_s.jpeg DSC00635_s.jpeg DSC00638_s.jpeg DSC00640_s.jpeg DSC00647_s.jpeg