Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia naszą szkołę odwiedzają przedszkolaki. Tak było też i w tym roku. Wspólnie śpiewamy kolędy, które wprowadzają nas w nastrój świąteczny.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.