Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła

Nauka zdalna dla klas IV-VIII od 26 października do 8 listopada

Dyrektor PSP w Łanach informuje, że zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Edukacji Narodowej zostają zawieszone na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i przechodzą oni na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Natomiast klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

Uczniowie będą korzystać z e-dziennika, konta Office 365 (Outlook, Teams). Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem lekcji. Obecność na zajęciach obowiązkowa. Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy jest szczególna i wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji oraz współpracy. Bardzo ważne jest to, aby w czasie pracy zdalnej pamiętać o bezpieczeństwie danych osobowych! W załączeniu poradniki UODO dotyczące bezpieczeństwa podczas zdalnego nauczania:

PDFDane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania.pdf
PDFDobre praktyki pomagające zachować bezpieczeństwo danych podczas lekcji online.pdf
 

Dyrektor PSP w Łanach – mgr Alfred Kordula