Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła f_psplany_9a.jpeg g_psplany_10a.jpeg h_psplany_11a.jpeg i_psplany_12a.jpeg j_psplany_13a.jpeg k_psplany_14a.jpeg l_psplany_15a.jpeg m_psplany_16a.jpeg n_psplany_17a.jpeg o_psplany_18a.jpeg p_psplany_19a.jpeg r_IMG_3963_20a.jpeg s_psplany_7a.jpeg t_psplany_8a.jpeg u_psplany_6a.jpeg

Szkoła z Gigantami – nauka programowania

Od 25 maja rusza “Szkoła z Gigantami”. To cykl 5 zajęć z programowania online w formie webinaru. Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w środowisku Scratch oraz App Inventor dla młodszej grupy wiekowej lub języka Python dla starszych uczniów. Ostatnia, piąta lekcja połączona jest z akcją “Bezpieczny Internet Online”. Zajęcia poświęcone będą tematyce cyberzagrożeń i zasadom bezpiecznego korzystania z Internetu. Program objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Warsztaty są całkowicie bezpłatne i będą prowadzone z podziałem na 2 grupy wiekowe: 9-12 lat oraz 13-18. Dla każdej z grup program został specjalnie dopasowany. Więcej informacji na stronie:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/szkola-z-gigantami-zapisy

W związku z dużą ilością zgłoszeń uruchomiona została kolejna tura warsztatów, która rozpoczyna się już 25.05.2020. W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia. Zapisy dokonywane są indywidualnie dla każdego uczestnika.

Dyrektor PSP w Łanach – mgr Alfred Kordula