Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła f_psplany_9a.jpeg g_psplany_10a.jpeg h_psplany_11a.jpeg i_psplany_12a.jpeg j_psplany_13a.jpeg k_psplany_14a.jpeg l_psplany_15a.jpeg m_psplany_16a.jpeg n_psplany_17a.jpeg o_psplany_18a.jpeg p_psplany_19a.jpeg r_IMG_3963_20a.jpeg s_psplany_7a.jpeg t_psplany_8a.jpeg u_psplany_6a.jpeg

Komunikat dla rodziców i uczniów

W związku z panującą pandemią koronawirusa oraz odwołaniem zajęć szkolnych, informuję, że okres ten nie jest czasem ferii, zmieniła się jedynie forma realizacji lekcji. W związku z tym Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Dyrektor PSP w Łanach zobowiązał wszystkich nauczycieli do przygotowania oraz przeprowadzenia zajęć w formie alternatywnej.

Od nauczycieli wszyscy uczniowie będą otrzymywać zadania do realizacji, które trzeba będzie odesłać do nauczyciela lub zostaną zweryfikowane po odwieszeniu zajęć. Dlatego zwracam się z prośbą o kontrolowanie czy Państwa dzieci wykonują zadania przesłane przez nauczycieli. Bardzo proszę, aby spędzały czas w domu. Nie powinny ich opuszczać, organizować spotkań towarzyskich, unikać większych zgromadzeń oraz przestrzegać zasad higieny.