Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny: I miejsce dwie uczennice, tj. Katarzyna Głombik i Izabela Mincer.
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap gminny: II miejsce Katarzyna Głombik, IV miejsce Izabela Mincer.
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap gminny: II miejsce Daniela Szynol.
  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny: I miejsce Michaela Zemełka, II miejsce Nikodem Krybus.
  • Gminny Konkurs Matematyczny dla klas I – III – I miejsce (kl. II).
  • Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas I – III – I miejsce Jakub Podlasin (kl. III), I miejsce (kl. II).
  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Oxford Lingua Plus – udział 7 uczniów z klas V i VI.
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX – udział 6 uczniów z klas V i VI.

Osiągnięcia z wychowania fizycznego:

  • Dwa ognie – I miejsce dziewcząt i I chłopców w zawodach gminnych, V-VI miejsce dziewcząt i V miejsce chłopców w zawodach powiatowych.
  • Marsz sprawnościowo – obronny: udział w zawodach powiatowych.
  • Halowa piłka nożna – chłopcy zajęli III miejsce, a dziewczęta II miejsce w zawodach gminnych.
  • Indywidualne powiatowe biegi przełajowe: II miejsce, III miejsce.
  • Indywidualne wojewódzkie biegi przełajowe w Lasocicach – udział dwóch uczennic w finale wojewódzkim.
  • Mały Olimpijczyk – chłopcy: I miejsce w zawodach gminnych i udział w zawodach w powiatowych, dziewczęta: I miejsce w zawodach gminnych i udział w zawodach powiatowych.
  • Mini piłka nożna – III miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w zawodach gminnych.
  • Mistrzostwa powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym: II miejsce Monika Gwóźdź, III miejsce Mateusz Langer i IV miejsce Katarzyna Głombik.
  • Mistrzostwa powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym: II miejsce dziewcząt Monika Gwóźdź i Katarzyna Głombik oraz II miejsce chłopców Mateusza Langer i Filip Zwierkowski.
  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym – udział Moniki Gwóźdź, Katarzyny Głombik i Mateusza Langer w finale wojewódzkim.
  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych w LA: I miejsce Patrycja Ceda i III miejsce Agata Groeger oraz III miejsce Nikodem Krybus w pchnięciu kulą, II miejsce Katarzyna Głombik i III miejsce Daniela Szynol w biegu na 600m; udział w finale wojewódzkim w Opolu Katarzyna Głombik w biegu na 600m oraz Patrycji Ceda w pchnięciu kulą.

Osiągnięcia plastyczne:

  • „XX finał Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich w oczach dziecka” – I miejsce Michaela Zemełka, II miejsce Adam Ceda i dwa wyróżnienia w województwie, tj. Patrycja Ceda i Daniela Szynol.
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Księciu Janie Dobrym pt. Książę Jan Dobry – polityk, patriota, doskonały i oszczędny gospodarz” – I miejsce Michaela Zemełka i wyróżnienie dla Sary Kasek na etapie wojewódzkim.
  • Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Rodzina naturalnym środowiskiem człowieka” pt. „Rodzina i przyroda” – III miejsce Kinga Cholewa na etapie wojewódzkim.
  • XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” – III miejsce Sara Kasek na etapie wojewódzkim.
  • konkurs kulinarny pt. „Moje ulubione mleczne danie” w ramach projektu „Mam kota na punkcie mleka” – jedna laureatka Agata Groeger i siedem wyróżnień na etapie ogólnopolskim, tj. Kinga Cholewa, Michaela Zemełka, Natalia Kaleta, Daniela Szynol, Wiktoria Lepiorz, Izabela Mincer, Patrycja Ceda.
  • Konkurs plastyczny „Dziwozwierz” organizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu – udział w wystawie.
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Płazy i gady mojej okolicy” – udział w wystawie Michaela Zemełka.
  • XII Międzynarodowy Konkurs Kartograficzny MAK „Moje miejsce we współczesnym świecie” im. Barbary Petchenik – I miejsce Izabela Mincer na etapie regionalnym oraz dwa wyróżnienie tj. Sara Kasek i Daniela Szynol w polskiej edycji konkursu i udział weliminacjach międzynarodowych.

 

3 uczniów zostało wyróżnionych przez Wójta Gminy Cisek w Plebiscycie na Super Uczeń, Talent i Sportowiec:

Super Uczeń – Katarzyna Głombik

Super Talent – Daniela Szynol

Super Sportowiec – Patrycja Ceda