Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła

Wycieczka do Wisły

8 i 9 czerwca 32 uczniów z klas I-III wyjechało na dwudniową wycieczkę do Wisły. Pierwszym celem wyjazdu był Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu. Dzieci miały okazję zobaczyć tam dzikie zwierzęta żyjące w polskich lasach. W bajkowej alei podziwiały ruchome ekspozycje znanych bajek takich jak: „Czerwony Kapturek” czy „Kot w Butach”. Największą atrakcją parku okazał się jednak pokaz lotów ptaków drapieżnych. Na wyciągnięcie ręki uczniowie mogli oglądać sokoła, jastrzębia i orły, które przelatywały tuż nad ich głowami.

Kolejnym etapem podróży była Wisła. Po zakwaterowaniu w hotelu „Izabella” zaczęło się zwiedzanie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć Zamek Prezydenta RP oraz zaporę na Jeziorze Czarniańskim. Zobaczyły też- Adama Małysza, niestety tylko czekoladowego, skocznię imienia Małysza oraz trofea naszego skoczka.

Następny dzień to atrakcje w parku wodnym w „Hotelu Gołębiewski”. Wszystkim bardzo się podobało i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

  DSC06479_s.jpeg DSC06522_s.jpeg DSC06535_s.jpeg DSC06541_s.jpeg DSC06553_s.jpeg