Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła f_psplany_9a.jpeg g_psplany_10a.jpeg h_psplany_11a.jpeg i_psplany_12a.jpeg j_psplany_13a.jpeg k_psplany_14a.jpeg l_psplany_15a.jpeg m_psplany_16a.jpeg n_psplany_17a.jpeg o_psplany_18a.jpeg p_psplany_19a.jpeg r_IMG_3963_20a.jpeg s_psplany_7a.jpeg t_psplany_8a.jpeg u_psplany_6a.jpeg

Moje hobby

27 kwietnia 2011 roku w PSP w Łanach odbyło się spotkanie z byłymi uczniami, którzy znaleźli sposób na realizowanie swoich marzeń poprzez ciekawe formy aktywności.
Jako pierwszy zaprezentował się Daniel Kubina, który od 18 roku życia startował w zawodach siłaczy osiągając sukcesy na skalę województwa. Oprócz tego Daniel opowiedział o swoim zainteresowaniu rolnictwem i startach w olimpiadach wiedzy rolniczej, które dały mu indeks na wyższą uczelnię.
Kolejny gość Daniel Węgrzyk opowiedział o swoim związku z nietypowym sportem, czyli Lacrosse (bliższe informacje na stronie
www.kosynierzy.pl. W czasie zajęć praktycznych przedstawił strój zawodnika lacrosse oraz zaprezentował zasady gry. Opowiedział o swoich sukcesach, takich jak udział wraz z reprezentacją Polski na Mistrzostwach Świata w Manchesterze w lipcu 2010 roku.
Trzeci gość Artur Hildebrandt opowiedział o latach spędzonych na grze w orkiestrze dętej Szkoły Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu. Przedstawił zdjęcia z licznych koncertów w kraju i za granicą. Opowiedział o sukcesach, m.in. I miejscu na międzynarodowym festiwalu we Francji.
Opowieść starszych kolegów spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy mieli wiele pytań. Ważne jest, że goście opowiedzieli nie tylko o swoich sukcesach, ale także wskazywali w jaki sposób należy pracować, aby coś osiągnąć, spełnić swoje marzenia.

  DSC01965_s.jpeg DSC01968_s.jpeg DSC01970_s.jpeg DSC01971_s.jpeg

DSC01974_s.jpeg