Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła f_psplany_9a.jpeg g_psplany_10a.jpeg h_psplany_11a.jpeg i_psplany_12a.jpeg j_psplany_13a.jpeg k_psplany_14a.jpeg l_psplany_15a.jpeg m_psplany_16a.jpeg n_psplany_17a.jpeg o_psplany_18a.jpeg p_psplany_19a.jpeg r_IMG_3963_20a.jpeg s_psplany_7a.jpeg t_psplany_8a.jpeg u_psplany_6a.jpeg

Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich.

„Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich” – to hasło konkursu plastycznego dla klas I - VI w ramach XVI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy BHP w Rolnictwie organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Opolu. Udział w nim wzięli również uczniowie naszej szkoły. Wszyscy autorzy prac mieli okazję poznać lub przypomnieć sobie przepisy i zasady dotyczące pracy w gospodarstwie wiejskim. Wykonali bardzo ciekawe prace plastyczne,  ukazujące różnego rodzaju sytuacje, stanowiące zagrożenie dla zdrowia i życia nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Wśród nich na szczeblu wojewódzkim wyróżnienie otrzymała praca wykonana przez ucznia klasy VI naszej szkoły Piotra Kurfelda. Został on zaproszony przez organizatorów konkursu na uroczyste rozdanie nagród do Zespołu Szkół w Chróścinie  dnia 26 listopada 2010 roku. Po ogłoszeniu wyników Piotr z wielką radością  przyjmował  gratulacje od pana dyrektora Alfreda Korduli na jednym ze szkolnych apeli, gdzie mógł pochwalić się dyplomem i swoją nagrodą, a także w dowód uznania otrzymał wielkie brawa od swoich koleżanek i kolegów w szkole .

  DSC00634_s.jpeg DSC00635_s.jpeg DSC00638_s.jpeg DSC00640_s.jpeg DSC00647_s.jpeg