Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła

Radosna szkoła

W roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła wykorzystała szansę na uzyskanie wsparcia finansowego przeznaczonego na zakup pomocy dydaktycznych do miejsca zabaw w szkole. W ramach projektu rządowego „Radosna Szkoła”, urządzona została  sala zabaw, która zapewnia możliwość organizacji zabaw ruchowych, zgodnie z naturalnymi potrzebami rozwojowymi dzieci. W sali znajdują się przyrządy pozwalające na zaspokojenie przez dziecko potrzeby ruchu, a więc miękkie piłki, materace, tory przeszkód, ale także sprzęt spełniający funkcje edukacyjne i usprawniający małą motorykę- klocki, układanki. Jest to miejsce zabawy, ale i odpoczynku i wyciszenia w dogodnej pozycji na wygodnych materacach i pufach.    W ramach wkładu własnego przeprowadzone zostały prace remontowe, mające na celu zapewnienie komfortu i pełnego bezpieczeństwa dzieciom.

 Sala zabaw stała się radosnym miejscem dziecięcej aktywności, w którym uczniowie mogą aktywnie spędzać czas w szkole, niwelować nieprawidłowości w rozwoju ruchowym i wspomagać rozwój intelektualny. Korzystają z niej uczniowie edukacji wczesnoszkolnej.

DSC00763_s.jpeg DSC00767_s.jpeg