Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła f_psplany_9a.jpeg g_psplany_10a.jpeg h_psplany_11a.jpeg i_psplany_12a.jpeg j_psplany_13a.jpeg k_psplany_14a.jpeg l_psplany_15a.jpeg m_psplany_16a.jpeg n_psplany_17a.jpeg o_psplany_18a.jpeg p_psplany_19a.jpeg r_IMG_3963_20a.jpeg s_psplany_7a.jpeg t_psplany_8a.jpeg u_psplany_6a.jpeg

Radosna szkoła

W roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła wykorzystała szansę na uzyskanie wsparcia finansowego przeznaczonego na zakup pomocy dydaktycznych do miejsca zabaw w szkole. W ramach projektu rządowego „Radosna Szkoła”, urządzona została  sala zabaw, która zapewnia możliwość organizacji zabaw ruchowych, zgodnie z naturalnymi potrzebami rozwojowymi dzieci. W sali znajdują się przyrządy pozwalające na zaspokojenie przez dziecko potrzeby ruchu, a więc miękkie piłki, materace, tory przeszkód, ale także sprzęt spełniający funkcje edukacyjne i usprawniający małą motorykę- klocki, układanki. Jest to miejsce zabawy, ale i odpoczynku i wyciszenia w dogodnej pozycji na wygodnych materacach i pufach.    W ramach wkładu własnego przeprowadzone zostały prace remontowe, mające na celu zapewnienie komfortu i pełnego bezpieczeństwa dzieciom.

 Sala zabaw stała się radosnym miejscem dziecięcej aktywności, w którym uczniowie mogą aktywnie spędzać czas w szkole, niwelować nieprawidłowości w rozwoju ruchowym i wspomagać rozwój intelektualny. Korzystają z niej uczniowie edukacji wczesnoszkolnej.

DSC00763_s.jpeg DSC00767_s.jpeg