Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła

Osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Natalia Ficoń – I miejsce na etapie gminnym
Piotr Kochoń – II miejsce na etapie gminnym
Karolina Schittko – III miejsce na etapie gminnym
 
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Piotr Kochoń – I miejsce na etapie gminnym
Natalia Ficoń – II miejsce na etapie gminnym
Karolina Schittko – III miejsce na etapie gminnym
 
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy 
Natalia Ficoń – I miejsce na etapie gminnym
Piotr Kochoń – II miejsce na etapie gminnym
Aleksandra Hreczuch – III miejsce na etapie gminnym
 
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Piotr Kochoń – II miejsce na etapie gminnym
 
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Dawid Piechula – II miejsce na etapie gminnym
 
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Sandra Ksol – I miejsce na etapie gminnym
Katarzyna Pytlik – II miejsce na etapie gminnym
Natalia Ficoń – III miejsce na etapie gminnym
 
I Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego
Katarzyna Pytlik – udział w eliminacjach
Natalia Ficoń – udział w eliminacjach
Damian Swolana – udział w eliminacjach
 
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w oczach dziecka”
Piotr Kurfeld – wyróżnienie – kl.VI
 
Powiatowe indywidualne biegi przełajowe w Kędzierzynie – Koźlu
W zawodach wzięli udział: Kapica Katarzyna, Sosna Justyna, Pieruszka Adrianna, Sardo Jessica, Foltys Edyta, Kania Ewelina, Fojcik Paweł, Mincer Krzysztof, Żydziak Andreas, Gwóźdź Thomas, Borzucki Patryk, Smarzoch Ireneusz.
Uczniowie którzy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce: Sardo Jessica, Pieruszka Adrianna, Borzucki Patryk, Smarzoch Ireneusz.
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Jessica Sardo.
 
Wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe w Lasocicach      
Jessica Sardo wzięła udział w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się w Lasocicach.
 
Gminna halowa piłka nożna w Cisku

II miejsce na etapie gminnym. W zawodach brali udział: Gwóźdź Tomasz, Swolana Damian, Żydziak Andreas, Fojcik Paweł, Skazidroga Paweł, Franica Paweł, Kochoń Piotr, Borzucki Patryk, Swolana Olaf.