Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Nasza szkoła Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Łany z lotu ptaka Nasza szkoła

Wizytówki klas

Klasa 1

Klasa 1
 
I rząd od lewej: Patryk Pieruszka, Patrycja Kosian, Vanessa Kiehl, Paulina Smarzoch, Tomasz Mincer, Marcel Skazidroga, Agnieszka Puszka, Jakub Maleńczak, Alicja Jacek, Monika Gwóźdź.
II rząd od lewej: Mateusz Świątek, Emilia Depta, Sebastian Sosna, Sandra Kirchniawy, Natalia Kaleta, Nicola Larysz, Marek Przybyła, Filip Zwierkowski, Mateusz Langer.
Wychowawca mgr Anna Negacz – Kurkiewicz

 

Klasa 2
Klasa 2

I rząd od lewej: Wiktoria Lepiorz, Michaela Skazidroga, Katarzyna Głombik, Bartłomiej Jakubczyk, Sara Kasek, Nikodem Krybus, Daniela Szynol.

II rząd od lewej: Izabela Mincer, Patryk Szynol, Patrycja Ceda, Tobias Wąsik.
III rząd od lewej: Mikołaj Ciereszko, Agata Groeger, Dominik Lach.
Wychowawca mgr Irena Lepiorz
Klasa 3
Klasa 3

I rząd od lewej: Kamila Jakubczyk, Katarzyna Wyżgoł, Patryk Depta, Justyna Ignacy, Julia Nowak, Justyna Jaskółka, Steven Serzisko, Łukasz Ciućka, Rafael Langer.
II rząd od lewej: Mateusz Kordula, Katarzyna Kroker, Patryk Szkatuła, Robert Malik, Piotr Wczasek, Fabian Smiatek, Michael Walach, Kevin Serzisko.
Wychowawca mgr Małgorzata Szyjan – Kurpiel
Klasa 4
Klasa 4 
I rząd od lewej: Katarzyna Pytlik, Justyna Sosna, Lukas Kaleta, Alicja Janik, Katarzyna Kapica, Paulina Gwóźdź, Patryk Kasek, Klaudiusz Puszka, Damian Wieczorek, Kamil Ignacy, Paweł Fojcik, Paweł Skazidroga, Ciereszko Karina.
II rząd od lewej: Nicola Szklarz, Krzysztof Mincer, Piotr Smiatek, Julia Franica, Patryk Stania, Karol Jacek, Dawid Kwiatkowski, Anna Groeger, Magdalena Przybyła, Patrycja Smarzoch.  
Wychowawca mgr Dorota Rzytki
Klasa 5a
Klasa 5a
Stoją od lewej: David Malcher, Tomasz Spleśniały, Marek Pilich, Artur Szynol, Jessica Larysz, Anna Bulik, Patryk Wczasek, Klaudia Pytlik, Iwona Ryborz, Sandra Ksol, Patrycja Zemełka, Julia Mastalerz.
Siedzą: Patryk Długosz, Kacper Bukowski, Thomas Gwóźdź
Wychowawca mgr Walburga Węgrzyk
Klasa 5b
Klasa 5b
I rząd od lewej: Angelika Lucia, Kamila Kaleta, Sabina Kaleta, Natalia Ficoń, Patrycja Gottfried, Karolina Schittko, Wiktoria Janik.
II rząd od lewej: Klaudiusz Krybus, Adam Świentek, Damian Swolana, Łukasz Pawlik, Andreas Żydziak, Adrianna Pieruszka, Jessica Sardo, Janusz Piechula.
Wychowawca mgr Urszula Cholewa
Klasa 6
Klasa 6
I rząd od lewej: Sonia Kampa, Julia Sosna, Dawid Stelmach, Ireneusz Smarzoch,
II rząd od lewej: Emilia Szklarz, Andrea Żydziak, Sabina Blana, Katarzyna Pawlińska, Dariusz Kapica, Łukasz Kadzimierz, Marcel Draga, Aleksandra Hreczuch,
III rząd od lewej: Estera Larysz, Paweł Franica, Patryk Borzucki, Piotr Kochoń, Dawid Piechula, Olaf Swolana, Edyta Foltys.
Wychowawca mgr Martyna Zemełka